Σήμερα Τετάρτη 02 / 06 οι εργαζόμενοι του Κέντρου Κοινότητας, η προισταμένη του Τμήματος Κοινωνικής Προστασίας, Παιδείας και Πολιτισμού και ο προιστάμενος του αυτοτελούς τμήματος Προγραμματισμού, Ανάπτυξης, Οργάνωσης και Πληροφορικής συναντήθηκαν με την Κινητή Μονάδα ΚΕΘΕΑ της Περιφέρειας Ηπείρου, με σκοπό την ενημέρωση, δικτύωση και αναταλλαγή πληροφοριών.
![194190757-797432024236243-4388579475021239052-n](https://kanalakinews.gr/wp-content/uploads/2022/10/194190757-797432024236243-4388579475021239052-n-696x522.jpg)
Συνάντηση των εργαζόμενων του Κέντρου Κοινότητας Δήμου Πάργας με την Κινητή Μονάδα ΚΕΘΕΑ της Περιφέρειας Ηπείρου
Δημοσιεύθηκε: